GLiTCH


Rodzaj: Parlor larp

Gatunek: Science-fiction

Sugerowany wiek graczy: 16+

Premiera: 18.07.2019

Liczba graczy: 15 + 1 postać NPC

Ilość dotychczasowych edycji: 2


Parlor larp z gatunku soft sci-fi, skupiający się na problemach dystopijnego społeczeństwa, które sprzeciwia się wszechobecnej cenzurze oraz tyranii władz.

Nowy, wspaniały świat ze stali i szkła dla wielu okazuje się być więzieniem. Żyją w złotych klatkach, szukając wybawienia w świetle neonów.

Prawo stanowią Moderatorzy, którzy monitorują każdy ruch jednostek podejrzewanych o zdradę jedynej słusznej władzy, organizacji o nazwie AEON. W Kraju Wolności, Dystrykcie 16, ludzie znikają w tajemniczych okolicznościach, jeden po drugim.

Nikt ich nie wspomina. Ze strachu.

Gdzieś pod grubą warstwą propagandy oraz kontroli kryje się jednak nadzieja. Włóczy się zagubiona po uliczkach slumsów, upija się do nieprzytomności w lokalnym barze lub wręcz przeciwnie: nie zna strachu, sprzeciwiając się otwarcie w blasku reflektorów, w poezji, w muzyce. Walczy.

A przynajmniej walczyła do momentu, w którym powstał ED3N.

Delikatna struktura została naruszona. W kodzie pojawił się nowy, nieznany element – proceduralnie wygenerowany fragment świata, ukryty przed czujnym okiem Moderatorów. Fragment, w którym z jakiegoś powodu znalazła się pewna grupa ludzi.

Kto się do tego przyczynił?

Galeria: