CZYSTA KARTA

Zwycięzca kategorii „Najbardziej klimatyczny LARP” podczas gali Czary 2019 organizowanej przez konwent SPOT.


Rodzaj: Parlor larp / Black Box

Gatunek: Thriller

Sugerowany wiek graczy: 18+

Premiera: 05.04.2019

Liczba graczy: 4-8 graczy + 2 NPC

Ilość dotychczasowych edycji: 3


Niedaleka przyszłość. Początek nowego rozdziału w historii nauk społecznych: otwarcie 100-piętrowego wieżowca, należącego do Instytutu Badań Psychologicznych oraz Psychiatrii pod skrzydłami korporacji medycznej “LUCID GROUP”.

Cieszący się dobrą sławą Instytut gwarantuje pomoc nie tylko w postaci leczenia stanów depresyjnych, zwykłej chęci rzucenia nałogu, ale także skomplikowanych zaburzeń psychologicznych.

To właśnie tutaj przybywają zamożni pacjenci, którzy nie wahają się spróbować innowacyjnych terapii, aby uleczyć choroby duszy. Z usług Instytutu korzystają zarówno gwiazdy, pragnące wytchnienia od świateł fleszy, jak i szczęściarze, którym podarowano kolejną szansę od losu… W zamian za pomoc w badaniach.

Kilku ludzi, opuszczających budynek Instytutu tego feralnego dnia, było zadowolonych z efektów terapii. Zanim udało się dotrzeć do wyjścia, czekało ich jednak niespodziewane wyzwanie.

Światła gasną, a winda z nieznanych przyczyn zatrzymuje się między piętrami. Nikt zdaje się nie słyszeć krzyków uwięzionych w niej, skrajnie odmiennych od siebie, byłych pacjentów.

Czy w tych niecodziennych okolicznościach uda im się pozostać “Czystą kartą”?

DODATKOWE INFORMACJE:

W trakcie larpa mogą pojawić się triggery w postaci następujących tematów:

  • Klaustrofobia
  • Przemoc (no pain)
  • Uzależnienia
  • Dyskryminacja
  • Wulgarny język
  • Tematy religijne